EXPOSITIES
2019

2018
2017
2016


2015


2014

2013


2012




2011



2010







2009




2008



2007




2006






2005









2004



2003




2002

2001

2000




1999


1998


1997


1996
1995

1994
1993
1992






1990


1989

1988

1987




1986

1985

1984

1983



1982
1981
1980
1979
Beeldentuin De Hulenhof Zelhem
KEG Schijndel - presentatie monografie en expositie
Beeldentuin De Hulenhof Zelhem
Les Jardins de Drulon” – Loye-sur-Arnon (Fr) o.a. twee permanente installaties
Beeldentuin De Stegge – Winterswijk
Galerie Boot & Steyn – St Maartensbrug “Trias Artiticas” 2
Beeldentuin Land en Beeld – Asperen
Beeldentuin De Stegge Winterswijk
Arthouse Concepts – Oudesluis “Trias Artisticas” I
“De Kunstkwekerij”, Wognum
Beeldentuin De Stegge Winterswijk
“Het Wonder van Schijndel” Museum Jan Heestershuis en KEG-expo Schijndel
Beeldentuin Land en Beeld Asperen Najaarsexpositie “Kunst en wanten”
Galerie Holtrop Tilburg “Kleintje Kunst”
Kunsthuis De Bakkerij Bergen (L) Groepsinstallatie “Diep in het bos…”
Galerie Holtrop Tilburg “Kleintje Kunst”
Les Jardins de Drulon – Loye sur Arnon (Fr)
Beeldentuin De Stegge Winterswijk
Zomerexpositie DeMedici Beeldende Kunst –Nunspeet
Galerie Holtrop Tilburg
Beeldentuin De Stegge – Winterswijk
“Winter” bij DeMedici Beeldende Kunst – Nunspeet
Museum Nagele – Nagele “Gewerveld-Ongewerveld II”
Zadkine Instituut – Rotterdam
“Partners” KEG-expo Schijndel
Arthouse Concepts – zomertentoonstelling – Oudesluis
“De Ruimte - Hedendaagse en toegepaste kunst” – Geldrop
Beeldentuin De Stegge – Winterswijk
Beeldentuin Land en Beeld – Asperen “Reflecting Nature”
Les Jardins de Drulon – Loye-sur-Arnon (Fr)
Kijktuinen – Nunspeet
DeMedici Beeldende Kunst - Nunspeet
Espace Enny Laag Keppel groep
Arthouse Concepts Oudesluis groep
Beeldentuin De Stegge Winterswijk groep
Carpe Artem Carpe Hortum Asperen groep
Les Jardins de Drulon F groep
Galerie ’t Haentje te Paart Middelburg duo
Beeldentuin Ravesteyn Heenvliet groep
”Was das Kind mir erzählt” Asperen groep
Les Jardins de Drulon Loye-sur-Arnon F groep
Biënnale Hedendaagse Kunst
Tasjkent U groep
Les Jardins de Drulon Loye-sur-Arnon F groep
Beeldentuin Nieuw Beerenburght groep
𠇎lysische Velden” Asperen groep
“The Dutch Connection” symposium Kunstraum Art Depot Magdeburg D groep
H87 Arnhem solo
Les Jardins de Drulon Loye-sur-Arnon F groep
25 jaar Galerij Germinahof Sterksel groep
“Beelden aan de Lingedijk” III Asperen groep
Galerie Art-Depot Magdeburg D
“Zusammenhang” solo
Galerie Nieuw Beerenburght Eck en Wiel groep
Galerie “De Sigarenfabriek” Delft “Langs de grenzen van het heden” groep
ȁMijn atelier” ’t Spectrum Schijndel groep
Stadsmuseum IJsselstein project
“IJsselstein Vestingstad” groep
“tRAUMgeBILDe” mail-art project
Schönebeck/Buchau D groep
V Internationales Kunstfestival
Maagdenburg D groep
Het Glazen Huis – Amsterdam duo
“Beelden aan de Lingedijk” II Asperen groep
Galerij Germinahof Sterksel “Kunst in oplage” groep
IV Internationales Kunstfestival Maagdenburg D groep
“Beelden aan de Lingedijk” I Asperen groep zomertentoonstelling
Beeldentuin “De Stegge” Winterswijk groep
“Multiples” Galerij Germinahof Sterksel groep
“de Bewaerschole” - Burgh-Haamstede solo
project “Gewerveld-ongewerveld”
Beeldentuin “De Stegge” - Winterswijk groep
HZW Accountants - Ede duo
“Preview” Galerij Germinahof - Sterksel groep
Regio Art Rijnmond - Spijkenisse duo
FAM Galerie - Nijmegen duo
Project “Tuinbeestjes en Beestenboel” Artots Salon - ’s-Hertogenbosch groep
“Divertimento” Internationale beeldententoonstelling Kasteel Geldrop groep
Gal.Contessa Arnhem install. “I know” solo
“Les doigts d’art à Pratz” F groep
“Bacchus & Venus” Galerie De Sigarenfabriek - Delft groep
“Materia Prima” Germinahof - Sterksel groep
Museum Jan Heestershuis - Schijndel groep
Galerie Haasdijk - Renkum solo
“De Muze” Landscommanderij Alden Biesen B groep
De Ruimte - Breda beeldententoonstelling groep
“De oorsprong der dingen” Galerij Germinahof - Sterksel groep
Galerie Haasdijk Renkum solo
Galerij Germinahof Sterksel groep
Gemeentehuis – Best groep
“Een gebied zonder einde” Openbare Bibliotheek – Schijndel groep
Galerie De Sigarenfabriek – Delft groep
“Werktuigen der verbeelding” Galerij Germinahof Sterksel groep
Galerij Germinahof – Sterksel solo
Tongerlohuys – Roosendaal solo
Creative Factory – Turnhout B groep
“Beelden in beeld” – Hilversum groep
“Witgoed” Galerij Germinahof – Sterksel groep
“Maquettes” Kunstenaarscentrum De Fabriek – Eindhoven groep
Reinart Gallery Oyen/Oss solo
“Koelkastenproject” groep Kunstenaarscentrum Oceaan Arnhem
Kunstenaarscentrum W139 Amsterdam
Centrum Beeldende Kunst Dordrecht
“Het verdwenen plein” NBKS – Breda groep
Gemeentemuseum “De Wieger” Deurne groep
Galerie Sepia – Utrecht solo
Provinciehuis – ’s-Hertogenbosch solo
Biënnale “Balconadas” – Betanzos E groep
Galerij Germinahof – Sterksel solo
Kunstenaarsinitiatief “Esplanada” Eindhoven groep
Galerie Zero – Tilburg solo
CBK De Krabbedans – Eindhoven groep
De Librije – Zwolle groep
Galerie Peninsula – Eindhoven solo
Museum Van Bommel van Dam – Venlo groep
CBK De Vaart – Hilversum groep
CBK De Krabbedans – Eindhoven groep
Galerij Germinahof – Sterksel groep
Galerie Zero – Tilburg groep
“Mystiek” Katholieke Universiteit Tilburg groep
Galerij Germinahof – Sterksel solo
Van Abbemuseum – Eindhoven groep
Galerie Im Rathaus – Bocholt D groep
Galerie Zero – Tilburg solo
Van Abbemuseum – Eindhoven trio
Provinciepaleis – Brussel B groep
“Hedendaagse kunst in Noord-Brabant” N-B Museum – ’s-Hertogenbosch groep
CBK De Krabbedans – Eindhoven solo
Kunstenaarscentrum De Fabriek Eindhoven solo
Kultureel Centrum – Kortrijk B groep
Van Abbemuseum – Eindhoven groep
Städtische Galerie Schlosz Oberhausen Oberhausen D groep